Diplom12.02.2019

Diplom Only Marathon Benløse d. 12.02.2019

Only Marathon Benløse #3

Dato 12.02.2019

 

Britt Jørgensen 4:40:15

Harry Cilleborg 4:12:26

Christian Langballe 4:40:15

Carsten Jensen 4:12:26

Ole Caffell DNF

Maria Houmann 4:23:12

Claus Blaabjerg 4:29:37

Morten Harboe-Jepsen 4:47:23

Sten Ejlersen 4:47:31

Christian Thestrup 4:29:37

Louise Blok 4:40:15

Kirsten Bonde-Hare 5:16:54

Bo Johansen DNF

Kurt Olsen 4:17:48

Lise Friis 4:12:26

Henrik Aniol Hansen 4:15:03

Klaus Grønhøj 4:17:01

Karsten Bach Christensen 4:21:48

Zamel Zhaian 4:26:10

Bouchra Lundgren Eriksen 3:41:18

Jelena Leonova Laursen 4:12:27

Ulrik Pihl 3:23:34

Hans Christian Jensen DNF

Henrik Espersen DNF

Diplom03022019

Diplom d. 03.02.2019

Benløse Marathon #4

Dato 03.02.2019

Marathon

Claus Blaabjerg 4:28:43

Britt Jørgensen 4:35:38

Ole Caffell 4:35:38

Jari Hiltunnen 4:28:43

Morten Schiødt 5:00:36

Sten Ejlersen 4:38:01

Harry Cilleborg 3:58:45

Kenneth Grønkjær 4:40:15

Heidi Jensen 4:43:25

Michael Aagaard Jensen 4:28:43

Bo Johansen 4:15:34

Lars Christensen 5:08:01 DSQ

Kristian H. Kjeldsen 3:47:49

Jonas Madsen 4:19:25

Lise Friis DNF

Benjamin Olsen 3:35:36

Erik Andersen 4:19:24

Mindaugas Garmus 3:58:00

 

Halv Marathon 

Jon Jepsen 2:47:00

Cecilie Jepsen 2:52:00

Brian klug 2:08:29

Jeanette Wly 2:18:33

Birgitte Alrøe Møller 2:38:39

Kitt Krogh 2:59:12

Kirsten Bore-Hare 2:32:24

Susan Letting 2:19:52

Peter Letting 2:19:52

Mads Letting Flachenberg 1:56:12

Mads Mikkelsen 2:00:11

Torben Witzell 2:18:33

Lea Witzell 2:34:08

Bodil Madsen 2:20:57

Kenneth Weiglin 1:51:36

Katja Mortensen 2:26:03

Nils Sonqvist 2:17:47

Jes H. Strate 2:16:28

Sonja Ejlersen 2:38:39

Finn Danielsen 2:02:39

Gert Bonde 1:53:20

Anne-Mette Pedersen 14km 1:34 DNF

Bo bøgh 2:02:56

Lars Jakobsen 1:59:44

Christina Axlev 2:59:12

Susanne Bonde 2:32:24

Only Marathon Benløse #2

Dato 29.01.2019

 

Britt Jørgensen 5:04:00
Harry Cilleborg 4:06:08
Christian Langballe 5:04:00
Morten Blok 4:13:00
Carsten Jensen 4:32:31
Ole Caffell 4:45:36
Henrik A. Hansen 4:15:27
Maria Houmann 5:04:00
Sten Ejersen 4:51:01
Brian Munch 4:10:00
Jacob Brobæk Kiær 3:57:08
Louise Blok 5:04:00
Durrin Hynes 4:07:00
Lise Friis 4:32:31
Peter Møllebro 4:37:05
Kurt Olsen 4:11:52
Aneste Fredskov 4:15:27

Christina Lagersted 5:04:00

 

Diplom29012019

Diplom Only Marathon Benløse #2

Only Marathon Benløse #1

Dato 11.01.2019

Marathon 

Britt Jørgensen 04:47:01

Harry Cilleborg 04:47:01

Carsten Jensen 04:36:38

Luise Gangergaard 04:47:01

Kitt Krogh DNF

Ole Caffell 04:47:01

Christian Langballe 04:47:01

Peter Møllebro 04:43:51

Sten Ejersen 04:45:48

Tony Gren 05:20:08

Johanna Gren 04:52:52

Kenneth Romby 04:21:11

Susanne Gren 05:41:44

Brian Lundberg Kristensen 04:21:11

Jari Hiltunnen 04:47:01

Torben Berg 04:17:52

Benjamin Olsen 03:54:10

Kurt Olsen 04:09:11

Diplom11012019

Diplom
Only Marathon Benløse #1

Benløse Marathon #3

Dato 17.11.2018

 

Marathon

Tiden

 

 

Claus Blaabjerg

4:18:19

Morten Schiødt

5:53:46

Britt Jørgensen

4:23:27

Peter Olsen

4:13:56

Ole Caffell

4:23:27

Mark Arnecke

4:27:02

Harry Cilleborg

3:48:27

Lise Friis

3:55:33

Lone Friis

5:07:28

Henrik Birkedal Hansen

3:55:36

Ricky Andersen

5:07:28

Betina Sørensen

DNF

Line Kallehauge

5:32:46

Jari Hiltunen

4:08:06

Johnny Broe

4:18:09

Christian Lysehøj

4:49:13

Claus Dyrhøj

DNF

Jacob Christiansen

3:55:00

Hans C Jensen

5:07:27

Maja Florens Klausen

4:50:39

Brian Vernersen

4:50:39

Jørgen Nicolaisen

4:06:02

Peter Precht Pedersen

4:51:44

Carsten Jensen

4:56:46

Annette Eriksen

4:11:06

Lars Christensen

DNF

Morten Harboe-Jepsen

4:36:16

Lisbeth Olsen

4:51:44

David Bredo

4:08:06

Kim Hartvig

3:57:57

Kenneth Romby

4:08:06

Rene Hjorth

3:56:46

 

Diplom17112018

Diplom 17.11.2018
Benløse Marathon #3

Benløse Marathon #2

Dato 20.10.2018

Marathon

Tiden

 

 

Britt Jørgensen

04:30:44

Heidi Jensen

04:26:38

Claus Blaabjerg

04:30:44

Jesper Saksun

04:15:20

Ole Caffell

04:12:23

Louise Blok

04:48:13

Luise Gangergaard

04:48:13

Maria Houmann

04:48:13

Christian Langballe

04:48:13

Tommy Broe Conrad

DNF

Harry Cilleborg

04:48:13

Peter Møllebro

04:24:12

David Bredo

03:42:38

Ole Mortensen

04:26:25

Thomas Jacobsen

04:25:49

Nikolai Christiansen

DNF

Jari Hiltunen

04:15:20

Henrik Kruse-Hansen

04:27:10

Peter Precht Pedersen

04:48:15

Malene Jeppesen

04:14:10

Paw Sejersten Jeppesen

04:48:13

Kenneth Romby

03:51:59

Hans Christian Jensen

04:48:13

Michael Nilsson

04:31:59

Zamel Zhaian

04:06:04

Peter Olsen

04:19:58

Lise Friis

03:42:38

Michael Aagaard Jensen

04:50:45

Aneste Fredskov

03:54:05

Lars Jensen

03:52:24

Diplom20102018

Diplom 20.10.2018
Benløse Marathon #2

 

Benløse Marathon #1

Dato 03.08.2018 #1

 

Marathon

Tiden

Britt Jørgensen

04.44.40

Claus Blaabjerg

04.51.48

Louise Blok

04.57.26

Sten Ejersen

05.10.26

Harry Cilleborg

04.53.45

Henrik Brikedal Hansen

04.02.18

Jari Hiltunen

04.51.48

Peter Berg

04.51.48

David Bredo

03.56.55

Jiri Maly

03.37.59

Johanna Gren

04.56.40

Christian Thestrup

04.46.36

Ole Caffell

05.02.32

Kenneth  Sommer

04.51.48

Torben Berg

05.03.43

Britt Jørgensen

04.44.40

 

Diplom03082018

Diplom 03.08.2018
Benløse Marathon #1

 

 _________________________________________________________________________________

 

ARKIV NÆVER RUN MARATHON

 

 

 

 

 

 

Dato 03.12.2017 #12

Diplom. klik på nedenstående link 

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom03122017.pdf

 

Marathon

  • Annette Eriksen 4.31.08
  • Annette Fredskov 3.56.05
  • Bo Johansen 4.12.21
  • Bouchra Eriksen 3.40.31
  • Betina Sørensen 4.01.02
  • Britt Jørgensen 4.50.19
  • Camilla Pedersen 4.50.19
  • Carsten Dahl 5.17.17
  • Charlotte Poulsen 5.04.46
  • Christian Langballe 5.09.33
  • Claus Blaabjerg 4.50.19
  • Daniel Madsen 4.09.37
  • David Bredo 3.46.21
  • Finn Mogensen 5.17.02
  • H C Jensen 4.50.19
  • Heine Petersen 3.51.30
  • Henning Baginski 5.09.27
  • Henrik Birkedal 3.50.12
  • Henriette Lisse 5.17.17
  • Jesper Saksun 4.03.05
  • Johnny Broe 4.18.01
  • Kristian Kjeldsen 3.40.31
  • Leif Skinnerup 3.51.28
  • Lars Christensen 5.09.27
  • Line Kallehauge DNS
  • Malene Jeppesen 4.12.22
  • Maja Florens Klausen 4.31.08
  • Maria Houmann 4.11.57
  • Maj-Britt Filsø 3.13.16 (25 km)
  • Mette Dideriksen NR. 100 5.09.27
  • Michael Nilsson 4.02.16
  • Natasja Hemmingsen 5.09.24
  • Ole Caffell 4.01.37
  • Ole Mortensen 4.57.13
  • Ove Pedersen 4.12.20
  • Peder Lars Nielsen 3.59.28
  • Pernille Krogh Björklund 5.04.46
  • Peter P Pedersen 5.09.33
  • Peter Seider 4.25.22
  • Pia Hansson 5.04.46
  • Tina Rosenlund 3.46.21
  • Tony Gren 4.39.33
  • Zamel Zhaian 3.59.28

Halvmarathon

  • Annette Blaabjerg 2.53.59
  • Bjarne Logis 2.28.31
  • Christel Friis DNS
  • Christina Axlev 2.29.39
  • Finn Danielsen 1.58.42
  • Heidi Saksun 2.17.21
  • Jeanette Wly Karlsen 2.05.39
  • Kelly de Matos DNS
  • Kitt Krogh Riis 2.18.22 PR
  • Lene Louise Jensen 2.29.35
  • Louise Blok 2.17.21
  • Michael Graabech 2.18.22
  • Naja Pedersen 2.35.00
  • Rikke Cebula 2.01.20
  • Sonja Ejersen 2.15.30 PR
  • Sten Ejersen 2.15.15

Rundeløb

  •  Susanne Lundgreen 8.5 km

Diplom og resultater fra Næver Run

Dato 11.11.2017 #11

Diplom. klik på nedenstående link 

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom11112017.pdf

 

Marathon

  • Annette Eriksen 4.07.02
  • Annette Fredskov 3.54.37
  • Brian Vernersen 3.50.18
  • Britt Jørgensen 4.44.31
  • Charlotte Poulsen 4.48.48
  • Christian Langballe 4.56.02
  • Christian Thestrup 3.48.25
  • Claus Blaabjerg 4.44.31
  • David Bredo 3.47.22
  • Erik Andersen 4.07.02
  • Harry Cilleborg 4.47.44
  • Henning Baginski 4.09.00
  • Jonas Andersen 3.57.13
  • Kirsten Bonde-Hare 4.56.16
  • Lars Christensen 4.20.12
  • Leif Skinnerup 3.56.48
  • Lise Friis 4.48.48
  • Louise Blok 4.58.05
  • Michael Strøh 3.58.03
  • Maja Florens Klausen 4.47.46
  • Morten Blok 4.58.05
  • Ole Caffell 4.07.54
  • Pernille Letting 4.48.48
  • Pernille Malling 4.06.59
  • Peter Berg 4.44.31
  • Peter Precht Pedersen 4.56.02
  • Peter Seider 4.11.17
  • Pia Hansson 4.48.48
  • Tina Rosenlund 3.47.22
  • Zamel Zhaian 3.57.13

Halvmarathon 

  • Anne-Marie Lyngbye 2.00.06
  • Jari Hiltunen 2.09.21
  • Lars Jensen 2.11.12
  • Maj-Britt Steenbuch Falk 2.11.12
  • Naja Pedersen 2.32.00 PR
  • Nicolai Jessen 2.01.24
  • Peter Letting 2.57.53
  • Sonja Ejersen 2.33.46
  • Sten Ejersen 2.02.36
  • Susan Letting 2.33.46
  • Thomas Eul 2.09.21

8.5 km

  • Jarl Blok 1.00.37

Dato 19.10.2017 #10

Diplom. klik på nedenstående link 

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom19102017.pdf

  

Marathon 

  • Anders Hasseris 4:10:37 PR
  • Birthe Sønderskov 5:02:35
  • Carsten Jensen 4:15:14
  • Claus Blaabjerg 4:36:32
  • Claus Dyrhøj 4:24:20 PR
  • David Bredo 4:15:14
  • Harry Cilleborg 4:53:50
  • Jan Andersen 4:15:16
  • Jonas Andersen 4:10:37
  • Kirsten Bonde-Hare 4:52:45
  • Lise Friis 4:10:37
  • Luise Gangergaard 4:52:45
  • Mattias Hansen DNS
  • Mette Dideriksen 4:53:50
  • Ole Toft 4:10:37
  • Peter Precht Pedersen 4:53:50
  • Peter Seider 4:18:40
  • Pia Hansson 4:15:14
  • Rene Hjorth Olsen 4:24:45

 Halvmarathon 

  • Annette Blaabjerg 3:11:57
  • Hans Christian Rasmussen 2:25:14
  • Jari Hiltunen 2:06:38
  • Peter Letting 2:30:41
  • Rikke Cebula 2:30:41
  • Sten Ejersen 2:05:14
  • Susanne Letting 2:30:41

 

 

Dato 07.10.2017 #9

Diplom. klik på nedenstående link 

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom07102017.pdf

 

Marathon

  • Bo Johansen DNF
  • Britt jørgensen 4:51:42
  • Camilla Pedersen 4:28:24
  • Carsten Jensen 3:51:42
  • Christian Langballe 5:09:12
  • Claus Blaabjerg 4:51:57
  • David Bredo 3:51:42
  • Harry Cilleborg 5:40:04
  • Henning Baginski 4:10:28
  • Jan Kastrup Sørensen 5:40:04
  • Jørgen Steen Nielsen 4:21:43
  • Kenneth Provstgård DNF
  • Kit Jensen 4:10:25
  • Lars Christensen 4:56:52
  • Lasse Brøndum Kirkelykke 4:33:24
  • Lise Friis 4:28:24
  • Luise Gangergaard 4:51:55
  • Maja Florens Klausen 4:56:57
  • Martin Lendal 3:47:02
  • Michael Jensen 4:10:12
  • Mie Pedersen 3:30:51
  • Morten Iversen 3:48:25
  • Morten Petersen 3:53:45
  • Morten Schiødt 4:51:57
  • Ole Toft 4:50:22
  • Pernille Sønderskov Malling 4:10:20
  • Peter Berg 4:51:57
  • Peter Precht Pedersen 5:09:12
  • Peter Seider 4:07:19
  • Peter Veistrup 3:42:19
  • Pia Hansson 4:28:24
  • Ricky Andersen DNS
  • Torben Barendorf Larsen 3:56:53
  • Torben Pedersen 4:33:48
  • Ulrik Pihl 3:48:25
  • Zamel Zhaian 3:49:50

Halvmarathon

  • Annette Blaabjerg 3:37:33
  • Annette Gerding Nielsen 2:21:40
  • Christina Axlev 2:22:01
  • Christina Skarø 1:49:41
  • Jari Hiltunen 2:04:29
  • Lene Louise Jensen 3:37:33
  • Majbritt Holmgren 2:24:00
  • Mathais Gryning 1:41:47
  • Mie Koustrup Sørensen 2:26:00 Debut
  • Mogens Beck 2:03:00
  • Naja Jørgensen 2:03:00
  • Pia Beck 2:24:00
  • Rikke Cebula 2:11:15
  • Sten Ejersen 2:11:15
  • Stine V. S. Clausen 2:26:00 Debut
  • Søren Holmgren 2:24:00
  • Thomas Eal 2:04:21

Rundeløb

  • Betina 8,5 km
  • Ida Pedersen 8,5 km
  • Lena Skovsø 8,5 km
  • Naja Pedersen 8,5 km
  • Pernille 8,5 km

 

Dato 09.09.2017 #8

Diplom. klik på nedenstående link 

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom09092017.pdf

 

Marathon

  • Annette Eriksen 4:43:49
  • Bent Seidelin 4:19:35
  • Britt Drud Sørensen 4:32:03
  • Britt Jørgensen #200 4:44:49
  • Camilla Pedersen 4:43:22
  • Christina Lagersted 4:40:24
  • Claus Balshøj 3:57:27
  • Claus Blaabjerg 4:43:01
  • Flemming Madsen 4:48:26
  • Hans Christian Jensen 4:40:40
  • Henning Baginski #300 4:44:40
  • Henrik A. Hansen 4:48:26
  • Jacob Christiansen 4:03:49
  • Jesper Saksun 4:03:50
  • Johanna Gren 5:29:31
  • Kenneth Grønkjær DNS
  • Kenneth Provstgård 3:44:39
  • Kirsten Bonde-Hare 4:44:40
  • Kristian Cecil 3:22:26
  • Lars Christensen 4:44:40
  • Lars Jensen 3:57:22
  • Leif Skinnerup 4:07:49
  • Lise Friis 4:44:40
  • Luise Gangergaard 4:44:40
  • Maj-Britt Filsø Mathiassen #100 5:44:58
  • Mette Dideriksen 5:44:58
  • Ole Carffell 4:15:27
  • Ole Hansen 4:40:24
  • Ole Mortensen 4:40:24
  • Ove Pedersen 4:44:40
  • Peder Nielsen 3:58:58
  • Peter Berg 4:44:56
  • Peter Olsen 4:20:44
  • Peter, lynet fra Ringsted 5:29:31
  • Philip Juul Pedersen 3:28:33
  • Rene Hjort Olsen 4:40:33
  • Susanne Gren 5:02:42
  • Thomas Lønbæk 4:44:44
  • Tina Rosenlund 3:44:39
  • Tony Gren 4:39:10
  • Zamel Zhaian 3:57:36

Halvmarathon

  • Allan Nielsen 2:09:00
  • Anders Hasseris 2:24:00
  • Annette Blaabjerg 3:04:39
  • Birgitte Anne Friis 2:24:00
  • Birgitte Langballe 1:56:11
  • Dorte Hansen 2:40:00
  • Jakob Lagersted 2:38:00
  • Jari Hiltunen 1:48:45
  • Lene Louise Jensen 3:04:39
  • Marianne Spotte 2:26:16
  • Naja Jørgensen 2:24:00
  • Pia Beck 2:26:16
  • Thomas Jensen 2:03:00

Dato 18.05.2017 #7

Diplom. klik på nedenstående link

 http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom 18052017.pdf

 

Marathon

  • Christina Lagersted 4.45.04
  • Claus Blaabjerg 4.48.40
  • David Bredo 4.26.10
  • Harry Cilleborg DNS
  • Henning Baginski 4.45.04
  • Kenni Barfod Barkoz 5.15.31
  • Kristian cecil 3.39.45
  • Lise Friis 4.26.10
  • Michael Graabech 5.46.46
  • Michael Strøh 3.57.38
  • Morten Blok 5.15.31
  • Ole Caffall 4.44.59
  • Pia Hanson 5.15.31
  • Rene Hjort Olsen 4.26.10
  • Tony Gren 5.46.46

  Halvmarathon 

  • Finn Danielsen 2.20.00
  • HC Rasmussen 2.34.11
  • Jari Hiltunen 2.01.27
  • Pernille Letting 2.25.18 Nr. 80
  • Sten Ejersen 2.28.00 Nr. 80
  • Susan Letting 2.26.39
  • Thomas Eal 2.06.30

 

 

Dato 17.04.2017 #6 Påske

Diplom. klik på nedenstående link

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom 170317_1.pdf

 

Marathon

  • Annette Eriksen 4.12.52 (Nr. 50)
  • Benjamin Holst Kjeldsen 3.23.20
  • Carsten Dahl 4.37.37
  • Charlotte Poulsen 4.44.24
  • Christina Lagersted 4.26.59 
  • Claus Balshøj 3.53.37
  • Claus Blaabjerg 4.26.59
  • Claus Dyrhøj 4.38.25 PR
  • Heine Petersen 4.21.48
  • Helene Svenningsen 4.00.09
  • Henriette Lisse 4.44.24
  • Henrik A Hansen 4.12.52
  • Jakob Lagersted 5.45.00
  • Jesper Bøgger DNF
  • Johanna Gren 4.58.56
  • Jonas Madsen 4.26.59
  • Kenneth Bødker 4.38.22 PR
  • Kenneth Romby 3.51.24
  • Kenneth Grønkjær 4.15.08
  • Lasse Kirkelykke 4.44.24
  • Maj-Britt Filsø Mathiassen 5.23.08
  • Malene Hjortebjerg 4.21.54
  • Mette Dideriksen DNF
  • Michael Graabech Hansen 4.58.56
  • Mindaugas Garmus 3.36.33
  • Lise Friis 4.44.24
  • Luise Gangergaard 4.13.58
  • Ole Mortensen DNF
  • Ove Pedersen 4.13.58
  • Peter Møllebro 4.26.59
  • Peter Precht Pedersen 5.23.13
  • Peter Seider 4.44.24
  • Pia Hanson 4.44.24
  • Rene Højstrand 4.00.09
  • Tonny Gren 4.58.56
  • Ulrik Bruun 4.26.59
  • Vinni Greisgaard Larsen DNF
  • Zamel Zhaian 3.51.24
  • Zingo Andersen 4.59.04

 25 km

  • Anders Vind Hasseris (BIF løbeklub) 2.25.00
  • Birgitte Friis (BIF løbeklub) 2.51.59 PR
  • Bjarne Staal (BIF løbeklub) 2.21.17
  • Cecilie Engberg 2.37.00
  • Gitte Kristensen (BIF løbeklub) 2.51.59
  • Marianne Sprotte (BIF løbeklub) 2.51.54
  • Maybritt Andersen  (BIF løbeklub) 2.51.56
  • Mogens Beck (BIF løbeklub) 2.25.00
  • Mogens Feldthusen (BIF løbeklub) 2.25.00
  • Pia Beck (BIF løbeklub) 2.51.59
  • Tommy Christensen -.--.--

  Halvmarathon 

  • Heykie Larsen Ørskov 1.48.16 
  • Camilla M Aniol 2.08.07
  • Christina Axlev 2.37.10
  • Lars Jensen 2.09.23 
  • Lars Thamdrup 1.50.25
  • Louise Blok 2.08.07 
  • Maj-britt Steenbuch Falk 2.09.23
  • Martin Kastner 1.56.59
  • Margit Krøll 2.23.32
  • Solvej Højstrand 2.30.26
  • Thomas Schwencke 2.30.33

 

 

 

 

 

 

Dato 09.03.2017 #5 Fyraften

Diplom. klik på nedenstående link

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom 090317_2.pdf

Marathon

  • Annette Eriksen 4.50.18
  • Britt Jørgensen 4.50.18
  • Claus Sørensen 4.39.58
  • Ove Pedersen 4.00.11
  • Zamel Zhaian 4.10.11

Halvmarathon 

  • Claus Blaabjerg DNF
  • Sten Ejlersen 2.08.09

Dato 09.03.2017 kl. 9 #4

Diplom. klik på nedenstående link

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom 090317_1.pdf

Marathon

  • Carsten Jensen 4.29.31
  • Claus Balshøj 4.27.37
  • Claus Blaabjerg 4.45.36
  • Claus Sørensen 4.08.22
  • David Slotsgaard Bredo 3.05.54
  • Hans Christian Jensen DNF
  • Harry Cilleborg 4.31.20
  • Katja Vedel 4.31.20
  • Kenni Barfod Barkoz 4.31.20
  • Kristian Cecil 3.22.20
  • Lise Friis 4.29.31
  • Maria Holtze Kryger 4.45.36
  • Michael Graabech Hansen 4.57.22
  • Michael Steen Jensen 4.27.37
  • Morten Blok 4.15.47
  • Per Christoffersen 3.34.04
  • Peter Olsen 4.29.31
  • Pia Hanson 4.45.36
  • Rene Hjort 4.29.31

Halvmarathon

  • Finn Danielsen 2.02.12
  • Sten Ejlersen 2.04.24

Dato 22.02.2017   #3 

 Diplom. klik på nedenstående link

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom22022017.pdf

 Marathon

  • Annette Eriksen 4.44.05
  • Bouchra Lundgren Eriksen 3.54.45
  • Britt Jørgensen 4.57.32
  • Carsten Christensen 4.55.51
  • Claus Blaabjerg 4.57.32
  • Claus Dyrhøj 5.18.37
  • David Slotsgaard Bredo 3.59.40
  • Frederik Munthe 4.08.20
  • Hans Christian Jensen 4.57.32
  • Hans Henrik Aniol Hansen 4.44.05
  • Kathrine Frølich 4.20.00
  • Kenneth Bødker 5.18.37
  • Kristian Cecil 3.28.30
  • Kristian H. Kjeldsen 3.54.45
  • Line Kallehauge 4.55.51
  • Mikkel Wulff 4.44.05
  • Ove Pedersen 4.55.51
  • Tony Gren 4.29.25
  • Zamel Zhaian 4.02.13

Halvmarathon

  • Louise Blok 2.23.13
  • Steen Ejlersen 2.06.32
  • Tonny Egelsted Petersen 2.03.32

Dato 11.02.2017    #2

Diplom, Klik på nedenstående link

http://blaabjerg-fisker.dk/Diplom 11022017.pdf

 

 Marathon

  • Annette Eriksen 4.19.20
  • Annette Fredskov 3.52.14 
  • Bo Johansen 4.26.21
  • Bouchra L. Eriksen 4.19.20
  • Britt Jørgensen 5.02.52
  • Carsten Jensen 4.47.25
  • Claus Blaabjerg 5.02.52
  • Claus Ø Christensen 4.19.20
  • David Bredo Slotsgaard 4.19.20
  • Edward Jelen DNF
  • Harry Cilleborg 4.19.52
  • Jesper Saksun 4.19.20
  • Kenneth Grønkjær 4.48.44
  • Kenni Barfod Barkoz 4.20.29
  • Lasse Brøndum Kirkelykke 4.47.25
  • Line Folsted Kallehauge 5.02.52
  • Lise Friis 4.47.25
  • Michael Graabech Hansen 5.17.42
  • Mindaugas Garmus 3.22.32
  • Morten Mikkelsen 4.19.52
  • Per Christoffersen 3.34.48
  • Pernille Sønderskov Malling 4.19.20
  • Pia Hanson 4.47.25
  • Søren Østergaard 4.47.09
  • Zamel Zhaian 4.19.20

 

 Halvmarathon 

 

  • Claus Petersen 2.06.45
  • Freddy Christiansen 1.42.49
  • Heidi Saksun 2.08.39
  • Jonas Andersen 1.42.03
  • Steen Ejlersen 2.08.49
  • Vinni Greisgaard Larsen 2.09.52

 

Runde løb

 

  • Annette Blaabjerg 7 km 56.00
  • Jan Eriksen 14 km 1.26.20

 

Dato 28.01.2017    #1

Diplom, Klik på nedenstående link

www.blaabjerg-fisker.dk/Diplom%2028012017.pdf

Deltagere:
Marathon

  • Annette Fredskov 3.52.16
  • Bo Johansen 4.38.48
  • Britt Jørgensen 4.49.49
  • Carsten Christensen 4.36.15
  • Christian Langballe 4.55.19
  • Claus Blaabjerg 4.49.49
  • David Slotsgaard Bredo 3.36.23
  • Jelena Laursen 4.09.19
  • Johanna Gren 5.14.36
  • Kathrine Frølich 4.14.02
  • Kenneth Bødker 4.49.49
  • Kenneth Vedel 4.49.49
  • Kirsten Bonde-Hare 5.25.18
  • Lars Christensen 4.49.49
  • Lars Jensen 3.59.31
  • Line Kallehauge 4.49.49
  • Malene Jeppesen 4.14.41
  • Michael Graabech Hansen 5.25.02
  • Niclas Dia 4.56.56
  • Ole Mortensen 4.35.20
  • Peder Lars Nielsen 4.14.41
  • Per Christoffersen 3.41.33
  • Peter Olsen 4.29.23
  • Peter Precht Pedersen 5.14.36
  • Pia Hanson 4.49.49
  • Stig Kongsfelt 5.58.33
  • Susanne Gren 4.58.11
  • Zamel Zhaian 3.49.40

28 km

  • Tonny Engelsted Petersen 2.53.28

Halvmarathon

  • Annette Christensen 2.26.28 
  • Anne-Marie Lyngbye 2.19.57
  • Birgitte Grenaa 2.38.20
  • Henrik Jensen 1.50.43
  • Heykie Ørskov 1.58.50
  • Torben Pedersen 2.04.28

7 km

  • Annette Blaabjerg 0.59.20